ال ای دی, ال ای دی اوال, ال ای دی خطی, ال ای دی کلاهی, درایور ال ای دی, سویچینگ, سی او بی COB, فلاشر تابلو ثابت, قاب پروژکتور ال ای دی, لنز و هولدر, محصولات, مطالب, وبلاگ

خرید ال ای دی اوال

ال ای دی اوال اچ جی

خرید ال ای دی اوال

خرید ال ای دی اوال از طریق سایت فروشگاهی ماهور الکترونیک به گونه است که می توان با خرید ال ای دی اوال با گارانتی و تضمین تهیه کنید.

خرید ال ای دی اوال به دلیل این که ریزش نداشته باشد و باعث نشود که تابلو خاموش نشود از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.

اگر ال ای دی های اوال ایی که میخریم از کیفیت پایینی برخوردار باشد باعث می شود تابلوی ایی که می سازیم به صورت تکه تکه قطع شود و دیگر از کیفیت بالایی برخورد نباشد و باید از ال ای دی اوال با کیفیت بالا خریداری شود.

ال ای دی اوال برای تبلیغات و ساخت تابلوی تبلیغاتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و با ال ای دی اوال می توان تابلو های ثابت درست کرد.

ال ای دی های اوال بیشتر در ساخت تابلو ال ای دی ثابت استفاده می شود چون که ال ای دی های اوال نور بیشتری دارد و به دلیل این که زاویه پرتاب ال ای دی اوال 120 درجه می باشد و به دلیل این که خود رنگ می باشد از تمامی زوایاها دیده می شود.

ال ای دی های اوال ولتاژ متغیری نسبت به ال ای دی های پاور ندارد و تمامی رنگ های ال ای دی های اوال مانند ال ای دی های پاور می باشد و تنها رنگ قرمز 2.2 ولت می باشد و بقیه رنگ ها 3.2 ولت می باشد.

ال ای دی اوال آر جی بی RGB ولی مانند ال ای دی های پاور نمی باشند که 6 پین و یا 4 پین می باشد و مانند ال ای دی های اوال دیگر 2 پایه و یا 3 پایه می باشند ولی 3 رنگ قرمز,سبز و آبی.

ال ای دی اوال اچ جی

ال ای دی اوال تابلو ثابت-ماهور الکترونیک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *