ال ای دی, ال ای دی اوال, ال ای دی خطی, ال ای دی کلاهی, چیپ ال ای دی اس ام دی, درایور ال ای دی, سویچینگ, سی او بی COB, لنز و هولدر, محصولات, مطالب, وبلاگ

فروش انواع ال ای دی پاور

انواع ال ای دی پاور

فروش انواع ال ای دی پاور

ال ای دی های پاور انواع مختلفی دارند که به تک تک ال ای دی های پاور میرسیم و بررسی میکنیم و اما باید اشاره کرد که ال ای دی های پاور چند دسته هستند و فروش انواع ال ای دی پاور در کجا صورت میگیرد:

ال ای دی های پاور 1 وات:

ال ای دی های پاور 1 وات نام آشنا ترین نوع پاور ال ای دی ها می باشند و به صورت یک شکل واحد هستند با این تفاوت که ال ای دی های پاور درونشان چیپ هایی بکار رفته که سایز مختلفی دارند و از 30 میل هستند تا 45 میل.

ال ای دی پاور 3 وات:

پاور ال ای دی های 3 وات با ال ای دی پاور 1 وات در جریان مصرفی هم تفاوت دارند چون که ال ای دی پاور 3 وات 700 میلی آمپر جریان را ایجاد میکند از خود ولی ال ای دی های 1 وات تنها 300 میلی آمپری هستند.

و باید در ادامه عرض کرد ولتاژ مشابهی دارند و هر جفت ال ای دی ها با 3.2 ولت کار میکنند.

ال ای دی پاور در چه رنگی ها تولید و به فروش می رسند؟

تمامی رنگ هایی که در طبیعت هست را می توان بوجود آورد ولی در صنعت روشنایی تمامی رنگ های جعبه مداد رنگی را نمی توان تولید کرد ولی در حال حاظر اکثر رنگ ها تولید می شوند و برای این که تمامی رنگ ها ببینید و اطلاعاتی در زمینه کلوین,شدت نور و دمای ال ای دی ها را بدست آورید می توایند به سایت تخصصی ماهور الکترونیک مراجعه کنید و برای این که اطلاعات و نگرش های خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید می توان وارد سایت انجمن ماهور الکترونیک بشوید و بعد از ثبت نام مطالب خور را به اشتراک بگذارید.

فروش انواع ال ای دی پاور در کجا است و هر کدام از ال ای دی های پاور چند قیمت هستند:

ال ای دی های پاور نسبت به رنگ های مختلف قیمت های متفاوتی دارند و باید عنوان کرد که رنگ ال ای دی های پر مصرف تر ارزان تر میباشند و کیفیت و برند های ال ای دی های پاور نیز در قیمت تاثیر بسزایی دارد.

فروش انواع ال ای دی پاور در سایت فروشگاهی ماهور انجام می شود که برای مشاهده تمامی قطعات روشنایی به قسمت روشنایی مراجعه نمایید و سپس خرید خود را انجام دهید.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *