ال ای دی اوال, ال ای دی کلاهی, فلاشر تابلو ثابت, محصولات, مطالب, وبلاگ

قیمت ال ای دی قرمز کلاهی

ال-ای-دی-اوال-قرمز-ماهور-الکترونیک

قیمت ال ای دی قرمز کلاهی

ال ای دی های تابلو ثابت شفاف قرمز رنگ را ال ای دی کلاهی می نامند.شفاف بودن یعنی که به صورت شیشه ایی می باشند و چیپ ال ای دی را می توانیم ببینیم.

ال ای دی های کلاهی و اوال برای ساخت تابلو های ال ای دی ثابت مورد استفاده قرار می گیرد و تابلو های ثابت همان تابلو های تبلیغاتی هستند که بسیار کاربردی می باشند برای تبلیغات برند و فروشگاه ها.

ال ای دی های کلاهی فقط رنگ قرمز دارند؟ 

ال ای دی های کلاهی در تمامی رنگ ها هستند و برای هر کدام از تابلو های ال ای دی ثابت یکی از رنگ ها بستگی به نوع کار و رنگ انتخابی مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی باید گفت که بیشتر از ال ای دی های رنگ قرمز و یا سبز استفاده می شود به دلیل این که بسیار در تبلیغات دیده می شود و بسیار گیرا می باشد.

نوعی از ال ای دی های کلاهی می باشند که سه رنگ می باشند و به ال ای دی کلاهی RGB معروف هستند و می توان به صورت فول کالر استفاده کرد و تمامی رنگ ها را با ال ای دی ها فول کار بدست آورد.

ال ای دی های کلاهی چند میل هستند و چه تفاوت هایی دارند نسبت به هم؟

ال ای دی های کلاهی 5 میل می باشند و اولین تفاوت با ال ای دی های اوال در نوع لنز و پرتاب نوری است که دارند و ال ای دی های کلاهی به صورت گرد و با زاویه 45 درجه می باشند و رنگ ال ای دی ها شفاف می باشند ولی ال ای دی های اوال به صورت بیضی می باشند و خود رنگ می باشند ولی این ال ای دی ها به صورت 360 درجه نور را می توان ساطع کند و برای ساخت تابلو های ال ای دی ثابت بسیار بکار می رود.

قیمت ال ای دی قرمز کلاهی چند است؟

قیمت ال ای دی قرمز کلاهی و رنگ های دیگر متفاوت می باشند یعنی بستگی به شدت نور و پرتاب نور دارند و همین طور قیمت ال ای دی کلاهی به برند و جنس و نوع ال ای دی ها دارند و نمی توان قیمت مشخصی ندارند.

مشخصات ال ای دی کلاهی چیست؟

ال ای دی های کلاهی مشخصات خاص خود را دارند که برای این که مشخصات ال ای دی کلاهی اچ جی را ببینید می توان به سایت فروشگاهی ماهور الکترونیک رفته و تمامی مشخصات را مشاهده نمایید و همین طور مشخصات ال ای دی لامپ نیز در سایت فروشگاهی ماهور الکترونیک موجود است.

برای گفتگو و تبادل اطلاعات در مورد قطعات الکترونیکی و روشنایی و همین طور تکنولوژی می توان به انجمن ماهور الکترونیک مراجعه نمایید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *