ال ای دی, ال ای دی اوال, ال ای دی خطی, ال ای دی کلاهی, چیپ ال ای دی اس ام دی, درایور ال ای دی, قاب پروژکتور ال ای دی, لنز و هولدر, محصولات, مطالب, وبلاگ

نورپردازی با ال ای دی

نورپردازی

نورپردازی با ال ای دی

نور پردازی با ال ای دی ها به گونه های مختلفی انجام می شود که نه تنها برای نمای ساختمان و یا معابر و سطوح شهر و یا نور پردازی پارک و مکان های تفریحی بلکه در درون ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نور پردازی نمای ساختمان:

جهت نورپردازی نمای ساختمان که یکی از زیبایی های کار در ساختمان می باشد و یکی از آیتم ها و آپشن ها در فروش بهتر ساختمان نورپردازی با ال ای دی می باشد.

معمولا برای نور پردازی بیرون ساختمان را با قرار دادن والواشر ها و جت لایت ها این مهم را انجام میدهند و این که زاویه پرتاب نور چقدر باشد و چگونه صورت گیرد را با لنز تنطیم میکنند.

با اطلاعاتی که از زاویه لنز و هولدر ها داشتیم و داریم این است که هر چقدر لنز با زاویه پایین تر باشد به صورت خطی پرتاب صورت می گیرد.

اطلاعاتی از ساخت والواشر ها داریم و اینطور است که معمولا به صورت یک متری بکار می رود ولی به هر متراژ که می خواهیم می توانیم برش بزنیم به دلیل این که والواشر ها از آلومینیوم ساخته می شود.

برای این که والواشر ها بتوانیم در جاهای خود فیکس کنیم معمولا از پایه هایی استفاده می کنیم که به پایه والواشر معروف است.

نور پردازی مدل رومی

نورپردازی با ال ای دی

نور پردازی معابر:

برای نورپردازی معابر و پل ها نیز از پروژکتور ال ای دی و همین طور والواشر ال ای دی استفاده میکنیم و برای نورپردازی پل هامعابر معمولا از والواشر استفاده میکنیم و می توان از پروژکتور نیز استفاده کرد و نباید گفت که حتما باید از والواشر ال ای دی استفاده کنیم.

برای نور پردازی با ال ای دی در پارک ها معمولا از پروژکتور ال ای دی استفاده میکنیم.

معابر روشنایی

روشنایی معابر-ماهور الکترونیک

نورپردازی با ال ای دی داخلی:

تجهیزاتی که در نورپردازی داخلی بکار می رود بسیار منتوع می باشند و بستگی به نوع کار ما دارد و هر کدام از این تجهیزات کاربرد خاص خود را دارد.

تجهیزات روشنایی ال ای دی هم جوابگوی تمامی خواسته های ما در روشن کردن و نورپردازی داخلی هستند که به راحتی در دسترس همگان هستند.

نور پردازی داخلی

نور پردازی داخلی با ال ای دی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *