ال ای دی, دی او بی DOB, سی او بی COB

dob led module

LED DOB

dob led module

ماژول ال ای دی های dob در کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

dob چیست؟

خرید dob آیا مقرون به صرفه است؟

میخواهم اینطور شروع کنم که باید هر روز که میگذره باید آبتودیت شویم و دنبال اقلام و منابعی برویم که ما را به روز کند و با بروز شدن هر روز ما این اتفاق می افتد که پیشرفت ما 100درصد شود.

با پیشرفت و رو به جلو بودن ما باعث می شود تکنولوژی های جدید را وارد زندگی خود کنیم و بهتر و راحت تر زندگی کنیم.

نباید بگیم که dob ها تکنولوژی جدید می باشند چرا که با گفتن آن یعنی از الکترونیک چیزی نمیدانیم.ولی باید گفت که dob ها نوع جدیدی از ال ای دی ها را شامل می شوند و با آمدن و تولید این ال ای دی ها راه را برای تولید کنندگان و مونتاژ کاران راحت کرده است.

در جواب اولین سوالی که در بالا به آن اشاره شده باید بگویم که ال ای دی های dob به دو صورت گرد و مستطیلی تولید می شوند و یا بهتر بگویم که بعضی از بازرگانان به این دو شکل وارد می کنند که در بازار موجود است.

شکل مهم است چرا که ما تولید کنندگان باید جنسی را پیدا کنیم که به فریم های ما شبیه باشد و بتوانیم از آنها استفاده کنیم.سایز هم مهم است چرا که اگر سایز ال ای دی ها بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد دیگر نمی توانیم از آنها استفاده کنیم.

ولی در ادامه هم این را باید متذکر شوم که سایز را تولید کننده تعیین می کند و هر تولید کننده بسته به شرایط قالب خود تولید می کند.

ال ای دی dob معمولا از توان های 3 وات گرد تا 200 وات گرد هستند که هر کدام را به مرور بررسی میکنیم:

led dob 3watt:پایین ترین واتی که موجود است و بهتر بگم بیشتر در لامپ های شمعی و لوستری از این ال ای دی ها استفاده می کنند و سایز این ال ای دی ها کوچک است و مقرون به صرفه.

led dob 5watt:رنج بعدی از این دسته ال ای دی ها که سایزش با ال ای دی 3 وات یکی است و از این رنج ال ای دی در لامپ های شمعی و لوستری و همین طور در فریم های کوچک هالوژنی نیز استفاده می شود.

led dob 7watt:سایز پر مصرف از دی او بی ها می باشد که در ساخت لامپ استفاده می شود و فریم های خاص خود را دارد که هم تولید می شود و هم وارد.

led dob 9watt:وات بعدی که مصرف بیشتری دارد هم 9 وات dob می باشد و مانند led dob 7watt لامپ با این رنج تولید میکنیم و در بازار روشنایی به خوبی به فروش می رسد.

led dob 12watt:باز هم تولید لامپ و باز هم رنج مناسب برای تولید کنندگان و همان طور که گفتم چند رنج بالا بهترین هستند در تولید لامپ و با ساخت فریم لامپ و حباب لامپ فروش و تولید در این سه رنجی که در بالا اشاره کردیم بالا رفته است.

در ادامه به توانهای بیشتری از دی او بی ها اشاره میکنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *