ال ای دی, دی او بی DOB

?What is a dob led

?What is a dob led

ال ای دی dob چیست؟ 

تفاوت ال ای دی های dob  با ال ای دی های cob در چیست ؟

کیفیت ال ای دی های dob چگونه است ؟

ال ای دی های dob که با برق مستقیم شهری یعنی 220 ولت برق ایران کار می کند و دیگر احتیاجی به منبع در بین ال ای دی و برق شهری نیست یعنی درایور ال ای دی دیگر نیاز ندارد.(می دونم تولید کننده ها خوشحال شدن با هزینه های بالای امروزه)

ال ای دی های dob بسیار کاربرد دارن به طوری که در چند ماه گذشته فروش این محصول بسیار بالا رفته( این ی نگرش متفاوت هست از دنیای آمار و این طور نمودار کشیدن را در بازار انجام میدهند) و جای ال ای دی های پاور و ال ای دی های cob ها را هم گرفته به چندین دلیل که در پایین به تمام موارد نیز اشاره خواهیم کرد:

1.بهتر بگویم اولین دلیل برای بالا رفتن فروش این ال ای دی ها استفاده نکردن درایور است که از نظر قیمت کاملا به صرفه است و سیف هزینه می شود.

2.دومین عامل نور بسیار عالی این ال ای دی هاست که باید جابگزین بسیار خوب بقیه ال ای دی ها شده.

3.عامل بعدی که باید گفت این است که تمام سایز هایی که در ال ای دی های cob و پاور ال ای دی هست را دارد یعنی این که هلو بپر تو گلو

ال ای دی های dob در دو طرح مربعی و گرد تولید می شوند:

dob گرد:گرد بودن مزیت هایی دارد که می توان در لامپ های هالوژن,لامپ های معمولی,فریم های بزرگ و کوچک استفاده کرد و تشابه ال ای دی دی او بی با ال ای دی سی او بی در آن است که سایز مشخص و واحدی را ندارند و هر کمپانی تولید dob و cob سایز های مخصوص یه خود را تولید می کنند.

dob مربعی:یکی دیگر از مزایای این نوع ال ای دی ها در آن است که می توان به صورت مستطیل و مربع باشد و به راحتی در پروژکتور ال ای دی قرار دهیم و بسیاری از تولید کنندگان فریم های پروژکتور چنین فرمی از از پروژکتور را ساخته اند.

در این آیتم میخواهیم در مورد کیفیت این ال ای دی ها بحث کنیم و نقطه نظرات شما عزیزان ها را هم بشنویم که شما عزیزان می توایند در سایت نظرات خود را یاداشت کنید:

یکی از اصلی ترین مواردی که باید گفت این است که کیفیت این ال ای دی ها چگونه است؟باید چه آیتم هایی را رد نظر گرفت که گفت ال ای دی های dob با کیفیت هستند؟

کیفیت و قیمت شرط اصلی و اساسی در تولید یک محصول می باشد که باید در نظر گرفت این دو مورد مهم را و اگر قیمت مناسب باشد ولی کیفبت نه دیگر نمی توان گفت محصول با کیفبت و قابل قبول.

این سوال کاملا کلیشه ایی است که بسیاری از دوستان و مشتریان محترم می پرسند که ال ای دی dob بهتر است یا ال ای دی cob ?

در جواب این دوستان و عزیزان باید عرض کنم که فرق بین این دو ال ای دی بسیار است و شکل ظاهری دلیلی قاطع نیست که بگویم این دو ال ای دی شبیه هم هستند و در نظر ولتاژ و لومن این ال ای دی ها و همین طور پرتاب نور و شدت نور هم باید بررسی شود و به این موارد,موارد بالا را هم باید اضافه کنیم که عوامل اصلی هستند.

در ادامه باید به دوستان عرض کنم فروشگاه ماهور الکترونیک و سایت سمیکو با هم تلفیق شدن و در ادامه راه هم سایت جدید ما با عنوان مارس لایت نیز وارد بازار الکترونیک می شود و برای استعلام قیمت می توان به هر کدام از این سایت ها مراجعه فرمایید.

لطفا ما را راهنمایی بفرمایید تا بهتر و سریع تر بتوانیم خدمتگزار شما عزیزان باشیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *